Szeghalom város

Szeghalom Város - Vezető hírek

Profi Kispályás Labdarúgó Bajnokság szeghalmon

A szeghalmi Művelődési-, Sport és Szabadidő Központ Profi Kispályás Labdarúgó Bajnokságot hirdetett az elmúlt év novemberében. Az 5 hónapon át tartó futball bajnokság utolsó fordulójára és az eredményhirdetésre került sor február 28-án vasárnap. Az ünnepélyes eredményhirdetésen Maróthy Györgyné, a Művelődési Központ igazgató asszonya adta át a kupákat és különdíjakat.

Bronz éremmel zárta a küzdelmet a STONE csapat. Az ezüst érem birtokosa lett  a DREM TEAM. A Profi Kispályás Labdarúgó Bajnokságot a REAL MARGIT csapata nyerte meg a 2009/2010-es esztendőben. Különdíjban is részesültek a játékosok: A torna gólkirálya címet Urbán Sándor szerezte meg, a legjobb játékos címet Veres Zsolt érdemelte ki, míg a legjobb kapusnak Pozsgai Antalt jelölték. A nagysikerű és nagyon sok embert megmozgató bajnokságot a hagyományokhoz híven az idei esztendőben is meghirdeti a szeghalmi Művelődési-, Sport és Szabadidő Központ.

Forrás: Sárrét TV