Kondoros város

Kondoros Város - Hírek

Továbbra sem megy idegenben a Kondorosi Kézilabda Klubnak – Kondoros - Sport

Martfű – Kondorosi KK 32 : 28 (17 : 12 )– NB II. o. férfi kézilabda mérkőzés 2008.03. 15. 100 néző. Vezette: Lekrinszki, Pelikán
Kondoros: Omiljak (kapus), Omiljak (kapus); Bertók; Tóth (5); Kasnyik T. (6);, Hovanecz (2), Kasnyik V. (1), Varga (2), Csere: Gyurcsán (kapus), Harsányi (1),), Jarabek (8), Kalmár (3), Zubor
A védekezésben és támadásban egyaránt sokat hibázó kondorosiak hiába voltak jó időszakai, már csak szépíteni tudtak az eredményen.
Felváltva estek a gólok az első percekben. A hazaiak kihasználva a kondorosiak hibáit lerohanásokkal tíz perc alatt nyolcgólos különbségre tettek szert, amit a félidő végéig sikerült csökkenteni. A második félidőben is előjöttek a hibák és újra kilenc gólra nőtt a különbség. Ekkor azért összeszedték magukat a KKK játékosai és az utolsó negyedóra a vendégeké volt, de későn ébredve már csak szépíteni tudtak az eredményen.

Kasnyik Tamás technikai vezető: Ismét rengeteget hibáztunk a kapu előtt, Most két hetet pihenhetünk a Szarvas elleni rangadóra.

Szóljon hozzá a fórumon!: Továbbra sem megy idegenben a Kondorosi Kézilabda Klubnak – Kondoros - Sport

Küldjön egy képeslapot ismerősének!: kepeslap.mconet.biz

Kondoros Online: kondoros.mconet.biz

Kondoros Online linkajánló: kondoroslink.mconet.biz