Kondoros város

Kondoros Város - Hírek

Továbbra is mélyrepülésben a Kondorosi Kézilabda Klub – Kondoros - Sport

Berettyóújfalu – Kondorosi KK 34 : 19 (20 : 8) – NB II. o. férfi kézilabda mérkőzés 2008.04. 05. 300 néző. Vezette: Berényi, Varga
Kondoros: Omiljak (kapus); Zubor, Kasnyik V (5), Kasnyik T (6); Hovanecz , Tóth (5), Varga (1) Csere: Gyurcsán (kapus), Harsányi (2), Mális, Bertók, Uhrin.
Berettyó legjobb dobói: Haraszti (9), Lencsés (7)
A sérülés miatt foghíjas kondorosiak nehezen találták meg játékukat, a 15. percben még 11:1 volt az eredmény. Később sikerült csökkenteni a különbséget, de az utolsó tíz perc gólképtelensége miatt nem sikerült a tisztes helytállás sem.

Kasnyik Tamás technikai vezető: Tűz nélküli játékkal nem lehet jobb eredményt elérni.

Forrás: Paluska Zoltán

Szóljon hozzá a fórumon!: Továbbra is mélyrepülésben a Kondorosi Kézilabda Klub – Kondoros - Sport

Küldjön egy képeslapot ismerősének!: kepeslap.mconet.biz

Kondoros Online: kondoros.mconet.biz

Kondoros Online linkajánló: kondoroslink.mconet.biz