Kondoros város

Kondoros Város - Hírek

Győzelemmel kezdte a tavaszi szezont a KOTE – Kondoros - Sport

Kondoros–Kondorosi TE-Szeghalmi SE 3-2 (2-1) Megye I. osztályú labdarúgó-mérkőzés, Kondoros, 300 néző.
V.: Benyovszki Z. Kondoros: Szabó P.- Sárosi, Rómer, Vajgely (Medvegy), Kerekes A., Kerekes R., Baki (Fejes), Somogyi, Boér, Janis, Tóth (Pusztai). Edző: Hanyecz István.
A szombat délután megkezdődött a Megye I. osztályú bajnokság. A ragyogó tavaszi napsütés számú nézőt csalt ki a kondorosi pályára. A hazai nézők a végeredményt leszámítva csak az első negyedórának örültek igazán, hiszen játékosaikból hiányzott a lelkesedés, játékukból pedig a foci. Sérülés és eltiltás miatt hiányzott a középpályáról Udvari, Szűcs és Hanyecz is, ami meg is látszott a KOTE játékán. A gyenge játék ellenére a mérkőzés végén értékes győzelemnek örülhettek a szurkolók és sportolók.

A szeghalmi edző szerint a Kondorosnak sikerült jobban a bemelegítés

A közönség üdvözlése

Szabadrúgást követően Janis juttatta a labdát a hálóba
A Kondoros második gólja előtti jelenet

Gráfik Krisztián a KOTE Elnöke és Hanyecz István edző a kép előterében
A kispadon csak az első negyed órában ültek nyugodtan

Gólszerző: Janis 3’; 12’ Boér 54’ ill. Boruzs 15’; 79’.
Hanyecz István: Annak a csapatnak csak gratulálni lehet, amelyik ilyen játékkal is itthon tudja tartani a 3 pontot.
Jók: Janis, Medvegy, Kereke A., Kerekes R.
Zsombok János: Az első 10 percet a gyenge bemelegítésünk miatt átaludtuk. Utána magunkhoz tértünk, de ez csak a mezőnyfölény kiharcolására volt elég.

Forrás: Gráfik Krisztián KOTE elnök

Szóljon hozzá a fórumon!: Győzelemmel kezdte a tavaszi szezont a KOTE – Kondoros - Sport
Küldjön egy képeslapot ismerősének!: kepeslap.mconet.biz
Kondoros Online: kondoros.mconet.biz
Kondoros Online linkajánló: kondoroslink.mconet.biz