Kondoros város

Kondoros Város - Hírek

Elvesztette a rangadót a Kondorosi Kézilabda Klub – Kondoros - Sport

Kondorosi KK – Szarvasi Mozzarella HC 21 : 23 (10 : 14 )– NB II. o. férfi kézilabda mérkőzés 2008.03. 29. 200 néző. Vezette: Pusztai, Sipos
Kondoros: Omiljak (kapus); Tóth (2); Jarabek (9), Harsányi (5); Hovanecz , Kasnyik V. (4), Kasnyik T Csere: Gyurcsán (kapus), Mális (1), Kalmár, Zubor, Varga, Uhrin.
Szarvas: Laurinecz (kapus), Bőr (7), Lestyán-Goda (7), Roszik (5), Tusjak (1), Koncseg, Hanzel (1), Csere: Besenczy (kapus), Bagyin(1), Vozár (1), Pecsenye, Raffai, Dina
A védekezésben jeleskedő csapatok csatáját a támadásban kicsivel kevesebbet hibázó vendégek nyerték
Nehezen lendültek játékba a csapatok a 10. percben még csak 3:3 volt az állás és a félidő közepéig tartott a döntetlen, amikor a kondorosiak nyolc percig gólképtelenek voltak és hatgólos hátrányra tettek szert, amit a szünetig sikerült kicsit csökkenteni. A második félidőben a Szarvas feladata már csak az előny megtartása volt, amit sikerült is végrehajtani.

Elvesztette a rangadót a Kondorosi Kézilabda Klub – Kondoros - Sport - NB II.

Kasnyik Tamás technikai vezető: Sajnos elbuktuk a rangadót, mert ismét nagyon sokat hibáztunk a kapu előtt. Mindkét csapat a védekezésre helyezte a hangsúlyt ez látszik az eredményen is. Már csak abban bízhatunk, hogy a Szarvasnak sokkal nehezebb a sorsolása, és a bajnokság végéig sikerül helyet cserélni a tabellán.

Forrás: Paluska Zoltán

Szóljon hozzá a fórumon!: Elvesztette a rangadót a Kondorosi Kézilabda Klub – Kondoros - Sport

Küldjön egy képeslapot ismerősének!: kepeslap.mconet.biz

Kondoros Online: kondoros.mconet.biz

Kondoros Online linkajánló: kondoroslink.mconet.biz