Kondoros város

Kondoros Város - Hírek

Bravúros győzelem a harmadik helyezett ellen – Kondoros - Sport

Kondorosi KK – Törökszentmiklósi KE 26 : 23 (13 : 13 )– NB II. o. férfi kézilabda mérkőzés 2008.04. 19. 150 néző. Vezette: Kuklis, Pelikán
Kondoros: Omiljak (kapus); Harsányi (4); Jarabek (3), Kasnyik T (5); Kasnyik V. (6), Tóth (2) Varga (6) Csere: Gyurcsán (kapus), Hovanecz, Kalmár , Zubor, Uhrin. Törökszenmiklós ld.: Fejes (11), Borda (5)
A jó napot kifogó Kondoros remek végjátékkal megérdemelten szerezte meg a két pontot.
Ötvennyolc percen keresztül fej-fej mellett haladtak a csapatok. A szentmiklósiak kemény, helyenként durva védekezéssel kényszerítették ötletesebb játékra a hazaiakat, amit a tabella harmadik helyén álló vendégek meglepetésére rendre megoldott a sereghajtó. Az utolsó öt perc a közönség által támogatott szívvel-lélekkel küzdő kondorosi fiuké volt.

Kasnyik Tamás technikai vezető: Kár, hogy a sorsdöntő mérkőzéseken nem tudtunk ilyen jól teljesíteni!

Bravúros győzelem a harmadik helyezett ellen

Szóljon hozzá a fórumon!: Bravúros győzelem a harmadik helyezett ellen – Kondoros - Sport

Küldjön egy képeslapot ismerősének!: kepeslap.mconet.biz

Kondoros Online: kondoros.mconet.biz

Kondoros Online linkajánló: kondoroslink.mconet.biz