Gyomaendrőd város

Gyomaendrőd Város - Hírek

Sikeres hétvégi szereplés úszóinknál – Gyomaendrőd

"Óvodától az Olimpiáig" címmel immár XVI. alkalommal került megrendezésre Szentesen a Nemzetközi Úszóverseny

"Óvodától az Olimpiáig" címmel immár XVI. alkalommal került megrendezésre Szentesen a Nemzetközi Úszóverseny, ahol a Gyomaendrődi Úszó SE versenyzői 3 fővel vettek részt. Az erős, A kategóriásokkal telitűzdelt mezőnyben is sikerült helytállniuk úszóinknak, hiszen 1 arany, 1 ezüst és 2 bronzérmet szereztek.
Papp Károly ismét legyőzhetetlennek bizonyult 100m mellúszásban, ezúttal 1:18,02p- es eredménnyel volt jobb mindenkinél a 14 éves fiúk mezőnyében. Sokoldalúságát jelzi, hogy 100m pillangóúszásban is nagyon jól teljesített, hiszen 1:22, 76- al a II. helyen érkezett a célba.
Bronzérmet szerzett a hasonló korú fiúknál Soczó Tamás aki 100m hátúszásban 1:23, 67p- el a III. helyen érkezett meg, illetve a 16 éves fiúknál állandó dobogósunk Gönczfalvi Balázs 100m mellúszásban, aki ezúttal 1:18,51p- es eredménnyel lett III.